Skip Navigation Links
Home
Products and Services
Our Company
Worldwide
Search Publications

Bilgi Güvenliği

ISMS – Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri

 

Günümüzün ‘çevrimiçi’ dünyasında kurumlar birçok zorluk ile karşı karşıya kalır. Bu çevrimiçi dünyadaki korsanlardan, mutsuz çalışanlardan ve basit bilgi iletim hatalarından kaynaklanan güvenlik vakalarındaki artış oldukça hızlı bir şekilde şirketin itibarına, üretkenliğine ve mali istikrarına zarar verebilir.

Sonuç olarak, daha fazla yönetmelik maddesi ve daha fazla yasal gereklilik ortaya çıkarak şirketleri risk yönetimine uymak ve ciddi bir şekilde her adımda bunu göz önünde bulunmak zorunda bırakır.Yönetim sisteminizin sertifikasyonu ise sisteminizin nasıl bağımsız uzmanlar tarafından değerlendirildiğini göstermenize yardımcı olur ve de halka Bilgi Teknolojileri Güvenliğine ve de Bilgi ve İletişim Teknolojileri Yönetimine verdiğiniz önemi gösterir.

 Uluslararası Standartlar ve Çerçeveler

 ISO/IEC 27001 gibi standartlar ile COBIT, ISO 9001, ITIL ve ISO/IEC 20000 gibi diğer çerçeveler ve yönetim sistemi standartları, kurumların uygun yönetim biçimlerini geliştirmesine yardımcı olabilir.Bu aynı zamanda kanunlar ve yasal gereklilikler ile tekerleği yeniden icat etme veya mevcut ve etkili kontrolleri kopyalama zorunda kalmadan uyumu mümkün kılar.

 

 

Bizimle iletişime geçin
Arayın: +90 (0)212 2666 388
            +90 (0)212 2666 389