Skip Navigation Links
Domů
Produkty a služby
Naše společnost
Celý svět
Hledej publikaci

Inspekce stravovacích provozů

Komplexní inspekce nakládání s potravinami a jejich přípravy, procedury vaření, hygienické standardy a prostory se provádí na jedinečné akreditaci SAI Global Norma pro stravovací zařízení. Je to relevantní jak pro rozsáhlou škálu operací stravovacích provozů, tak pro samostané restaurace a kavárny.

Co norma pokrývá
Oblast působnosti normy je použitelná pro všechny typy stravovacích zařízení, včetně provozu kuchyně, restaurace, nápojových zařízení, centrálne výrobních jednotek zpracování / zpracování všech typů potravin a nápojů: připrava ke konzumaci, příprava vařit/přehrívat čerstvé, zmrazené nebo pevné okolí.

Výhody systému
Norma poskytuje stravovacím zařízením vše ohledně auditu bezpečnosti potravin, který zohledňuje správné výrobní praxe a zajišťuje, že účastníky cateringových operací zajistili bezpečnost a zákonnost jejich systémů a postupů kvality a hygieny.

Akceptováno zákazníkem
Norma je akreditována organizací UKAS.

Kdo vykonává inspekce?
Inspekční cateringový tým SAI Global se skládá ze zkušených inspektorů jmenovaných buď společností SAI Global nebo subdodavatelmi vyškolenými a schválenými společností SAI Global.
Členové inspekčního cateringového týmu jsou přiřazeny ke konkrétním cateringovým zařízením na základě jejich praktické zkušenosti přípravy kuchyně/potravin a auditorských zkušeností.
Aby se zajistila shodnost přístupu v inspekci všech inspektorů, požaduje se následující kvalifikace:
  • Stupeň vyššího vnitrostátního osvědčení v potravinářství, bezpečnosti potravin nebo biovědě anebo souvisejících disciplín.
  • Úspěšné dokončení výcviku v auditorských princípech a dovedností.
  • Úspěšné dokončení výcviku v HACCP založenom na potravinářském kodexu ve vztahu ke stravovacímu sektoru.
  • Minimálně dva roky zkušeností v stravovacích zařízeních.
Kdo vydává certifikaci?
SAI Global
  Phone
+420 267 317 053 – Applications
+420 267 317 059 – Certification
+420 244 472 500 – Sales, Marketing, Management
Email: info.cz@saiglobal.com

 

 

logo

Stáhněte si Standardní logo™

Můžete ho využít na svých propagačních materiálech