Skip Navigation Links
Home
Products and Services
Our Company
Worldwide
Search Publications

Havacılık Denetimi, Eğitimi & Kayıt hizmeti

AS9100’ün temel başlıkları arasında güvenlik, uçuşa elverişlik, ürün uyumu ve havacılık sektöründe güvenilirlik bulunur. Bu kalite gereksinimleri, ürünleri için büyük bir mesuliyet taşıyan havacılık sektörü orijinal ekipman imalatçıları (OEM) için büyük öneme sahiptir.
AS9110, onarım şemalarının ve bakım planlarının kontrolüne, yapılandırma yönetimine ve de havacılık topluluğu içinde bakım, onarım ve işletim işlerini yerine getirmek için gereken becerilere ve niteliklere odaklanır.
AS9120, havacılık ürünlerini aynen ileten dağıtımcılar için geliştirilmiştir. Bu standart; gözetim zinciri, izlenebilirlik ve kayıtların kontrolünü ve mevcudiyetini ele alır.
Havacılık standartları;
  • Müşteri memnuniyetini, kalite ve güvenliği iyileştirmeyi,
  • Maliyetleri düşürmeyi ve müşteriye özel gereklilikleri azaltmayı,
  • Birden çok beklentiden kaynaklanan çeşitliliği azaltmayı,
  • Havacılık tedarik zincirinde yürütülen denetimleri azaltmayı ve kolaylaştırmayı hedefler.
ISO9011, AS9100'ün dayandığı kalite yönetim sistemidir. Çoğu havacılık sektörü tedarikçisi birincil yönetim sistemi sertifikasyonu olarak AS9100 kaydını seçerken, organizasyonunuz için sadece ISO 9001 tescili alma seçeneği de vardır.
ISO 14001, şirketlere rekabet ortamındaki konumlarını ve çevre performanslarını planlama, gözleme ve sürekli olarak iyileştirme konusunda yardımcı olan bir çevre yönetim sistemidir. Bazı havacılık ürünlerinin karmaşıklığından dolayı imalat sırasında sıklıkla tehlikeli materyaller kullanılır veya bu tarz materyaller ürüne dâhil edilir. Sağlam bir çevre yönetim sistemine sahip olmak, bu materyallerin etkili bir şekilde kontrol altında tutulmasına yardımcı olabilir.
OHSAS 18001, uluslararası bir işçi sağlığı ve güvenliği yönetim sistemidir. Bu standart, şirketlerin sağlık ve güvenlik risklerini kontrol altında tutmasını mümkün kılarken, aynı zamanda çalışan refahını ve güvenli bir çalışma ortamını teşvik eder. Birçok havacılık OEMi, çalışanlarının güvenliğini güvence altına yardımcı olması için OHSAS 18001’i benimsemiştir.
Entegrasyon: Yukarıda bahsi geçen standartların her biri birbirine uygundur ve birbiriyle kolaylıkla birleştirilebilir ki bu da denetimlerinin çoğu durumda aynı anda yürütülebilmesine olanak tanır. Birden çok standart tescilini birleştirerek şirketiniz, her bir tescilin sunduğu ek avantajlardan fay dalanabilir.
 
Tedarikçi Uyum Yönetimi (SCM): SAI Global, teknik yönetim ve denetim hizmetlerinin geliştirilmesi ve sunulması konusunda engin bir deneyime sahiptir. SAI Global elinde birinci sınıf kaynaklar bulundurur ve yıllarca Küresel Markalar ile çalışmanın getirdiği deneyim ile SCM ve Tedarik Zinciri Güvencesi alanında başarılı bir geçmişe sahiptir.
SAI Global Hakkında
SAI Global, hizmet ve imalat sektöründen 24.000’i aşkın ISO ve diğer endüstri standartları tescillerini yapmıştır. Tüm dünyadaki 700’ü geçen SAI Global sertifikalı denetim profesyoneli tescil hizmetleri için başvurabileceğiniz kolay ulaşılabilen yerel kaynaklardır. Bu denetçilerin arkasında ise tüm dünyadaki yaklaşık 120 ofisi ile odaklı müşteri desteği sağlayan kendini adamış SAI Global hizmet ekipleri vardır.
  
SAI Global, sadece lider yönetim sistemi tescil firmalarından biri olmakla kalmaz, aynı zamanda işlerinde gerçek ve kalıcı iyileştirmeler yapmak üzere tescil işlemini kullanmalarında şirketlere yardımcı olma konusunda da lider konumdadır. SAI Global, çoğu şirketin tescil belgesi almayı yönetim sistemi yolculuklarının sonu olarak görmediğini bilir. Bu sadece, kurumunuz genelinde bilgi güvenliğini garantilemek için aralıksız iş mükemmeliyeti arayışınızdaki bir dönüm noktasıdır.
 
SAI Global Denetçileri Daha Donanımlı ve Bilgili
Müşteriler SAI Global’i seçer, çünkü güvenilebilecek bir tedarikçiyiz. Ve denetçilerimizin işletmelerine verdiği değer ve bilgiden dolayı müşteriler her yıl bizimle kalmayı seçer. Şirketinizin nasıl Havacılık Endüstrisi Yönetim Sistemi çözümlerimizden faydalanabileceğini öğrenmek için bizimle temasa geçin.
 
Bizimle iletişime geçin
    Mail gönderin:        
    Arayın: 0212 318 90 83 

AS9100 KAYIT sAĞLANMASI

 

                      Web seminerimizi dinleyin AS 9100 Webinar

Havacılık teknik uzmanlarımız AS 9100 standarları ve uygulanmasını ele alıyorlar.

 

BEYAZ KAĞIT: AS 9100 KALİTE STANDARDI

 

 AS 9100 BEYAZ KAĞIDIMIZ İNDİRİNAS 9100 Webinar 

Havacılık kalite standartları denetime verimlilik ve tutarlılık,belgelendirme ve izleme sürecini getirir,