Skip Navigation Links
Home
Products and Services
Our Company
Worldwide
Search Publications

Perakende Hizmeti

Perakende Denetim Hizmetleri

SAI Global, Avrupa’nın önde gelen denetim hizmetleri sağlayıcılarından biridir. Perakende, otelcilik ve kamu sektörlerindeki en büyük isimlerden bazılarına denetim ve de yasal ve marka uyumu hizmetleri sunar.

Öncü bir Denetim Yöneticisi teknolojisi kullanarak eğitimli denetçilerden oluşan ekibi ile ulus genelinde müşterilerine bağımsız denetim programları sağlar.
 
ÇÖZÜMLER, Tavsiye ve Destek
Uyum zorluklarına çözümler sunmak, bizim işimiz. Yönetim ekibimiz; perakende, catering, gıda işleme, konukseverlik ve ticaret standartları konusunda teknik ve endüstriyel bilgi birikimine sahiptir. Müşterilerimiz genel verimliliği artırmalarını ve maliyet tasarrufu yapmalarını sağlamak adına önemli alanlara odaklanmalarını mümkün kılmak için saha değerlendirmeleri ile yardımcı olan, çift ve etkisiz denetimleri tanımlayan veya süreçleri kontrol eden, iş durumları geliştiren danışmanlık hizmetinden faydalanabilir.
 
Denetimler ve İncelemeler
Denetim hizmetleri alanında pazar lideri olarak müşterilerimize, 30 dakikalık anlık kontrollerden gıda güvenliği ve hijyeni, yangın güvenliği, sağlık ve güvenlik, fiyat bütünlüğü, ticaret standartları, yüklenici uyumu, yasal standartlar ve daha birçok konuyu kapsayan tam uyum denetimlerine kadar denetimin sıklığını ve türünü seçme şansını sunarız.  Denetçiler, denetimler sırasında toplanan verileri yakalamak için el bilgisayarları kullanır. Ziyaret edilen sahalar tüm Birleşik Krallığa ve İrlanda’ya yayılır. Tüm denetçiler, UKAS akreditasyonunun bir parçası olarak düzenli olarak eğitimden geçer.
 
Sertifikasyon ve Güvence
SAI Global, UKAS onaylı bir şirkettir ve de deneyimli bir bağımsız güvence ve sertifikasyon programları sağlayıcısıdır. Müşteriler, uyumsuzlukları ortadan kaldırmak için tam eğitimli tüm ulusa yayılmış bir kaynaktan faydalanarak kurumlarının denetim sürecinde değerlendirilen önemli etmenleri yönetme yetkinliğine sahip olduğuna dair bir güvenceye sahip olur ve de son durumu ve uyumsuzlukların ortadan kaldırıldığını kanıtlama şansı yakalar.
 

 
 BİZİMLE  İLETİŞİME GEÇİN.

Arayın: +90 (0)212 318 9083

DENETİM TEKNOLOJİSİ

Denetim Yönetim Sistemi

A unique, flexible web based tool for the provision of auditing and certifying standards to multi-site and international businesses to company, legal and brand standards.