Skip Navigation Links
Home
Products and Services
Our Company
Worldwide
Search Publications

BRC Global Standard - Depolama ve Dağıtım

BRC Küresel Standardı – Depolama ve Dağıtım

BRC Küresel Standardı – Depolama ve Dağıtım, Ağustos 2006’da yayınlanarak gıda üreticileri ile perakendeciler ve gıda dağıtım şirketleri arasındaki zincir tamamlanmıştır. Standart, ürünleri depolayan ve dağıtan şirketlerin değerlendirmesi için ortak bir zemin sağlayarak perakendecilere ve diğer kullanıcılara yasal zorunlulukları karşılama ve tüketiciyi koruma konusunda yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiştir.

SAI Global, 2003 yılından bu yana UKAS (Birleşik Krallık Akreditasyon Kurumu)  Depolama ve Dağıtım Standardını geliştiren kurum olarak bu alanda yıllara dayanan bir uzmanlığa sahiptir. SAI Global, BRC standardının geliştirilmesi sürecinde de çalışma grubuna ve teknik danışmanlık komitesine aktif katılım göstermiştir.

Risk değerlendirmesi, dönüm noktası değerlendirmesi veya sertifikasyon konularında SAI Global, aşağıdaki çözümleri sunar:

• Risk Değerlendirmesi, Fark Değerlendirmesi ve Dönüm Noktası Değerlendirmesi
• İç Denetimler (bizim tarafımızdan belgelendirilmemişseniz)
• Uluslararası Olarak Kabul Görmüş BRC Küresel Standart – Depolama ve Dağıtım Sertifikasyonu

SAI Global – küresel hâkimiyet

Küresel kapasitemizin bir sonucu olarak siz veya müşterileriniz nerede olursa olsun BRC Küresel Standardına ilişkin Dağıtım ve Depolama denetimlerini yerine getirebiliyoruz. SAI Global’in dağıtım ve depolama zinciri, sözleşmeli hizmetler modülü, HACCP ve Kalite Yönetim sistemlerine ilişkin süreç teknolojileri konusunda engin deneyime sahip oldukça yetkin bir ekibi vardır.

Bizimle iletişime geçin
 
Arayın: +90 (0)212 2666 388
            +90 (0)212 2666 389  

EĞİTİM

 

Gıda Güvenliği Eğitimi 
SAI Global'in gıda güvenliği eğitimleri hakkında daha fazlasını öğrenin.