BRC Globalny Standard – Magazynowanie i Dystrybucja

BRC Globalny Standard – Magazynowanie i Dystrybucja został opublikowany w sierpniu 2006 roku i stał się ogniwem uzupełniającym łańcuch  żywności między zakładem produkcyjnym, a detalistą. Standard został opracowany w celu wsparcia handlu detalicznego i innych użytkowników, aby wypełniać zobowiązania prawne i chronić poprzez zapewnienie wspólnej podstawy na której bazuje ocena procesu magazynowania dystrybucji produktów przez przedsiębiorstwo.
 
SAI Global jest ekspertem w tej dziedzinie od wielu lat. Pierwotnie opracowało EFSIS Standard magazynowanie i dystrybucja akredytowane przez UKAS w 2003 roku. SAI Global aktywnie uczestniczyło w pracach komitetu doradczego i technicznego na rzecz rozwoju standardu BRC.
Niezależnie od tego, czy szukasz oceny ryzyka, kontroli lub certyfikacji, SAI Global posiada następujące rozwiązania: 
 
·          Ocena Ryzyka, Ocena braków oraz weryfikacja
·          Audity wewnętrzne (jeśli nie są zatwierdzone przez nas)  
·          Certyfikacja zgodnie z międzynarodowym standardem BRC Globalna Standard - Magazynowanie i dystrybucja.
 
SAI Global – Globalny zasięg

Bazując na naszych globalnych możliwościach jesteśmy w stanie przeprowadzać certyfikację według Standardu BRC Globalny Standard –Magazynowanie i Dystrybucja niezależnie od miejsca i lokalizacji klientów. SAI Global posiada kompetentny zespół audytorów, mających duże doświadczenie z zakresu łańcucha dystrybucji i magazynowania, procesów technologicznych odnoszących się do modułu usług kontraktowych, HACCP i systemów zarządzania jakością.

 

   

Telefon: +48 22 828 88 84 

SZKOLENIA

Bezpieczeństwo Żywności - Szkolenia

Dowiedz się więcej o szkoleniach dotyczących Bezpieczeństwa Żywności.

Logo

Ściągnij logo StandardsMark ™ (Angielski)

Opublikuj swój certyfikat w materiałach marketingowych.